درین دانه

درباره ما بخوانید

مدیران کارخانه ی «درین دانه» با تجربه ای حدود ۱۶ سال فعالیت در صنعت آبزی پروری، در سال ۱۳۹۷ تصمیم به تأسیس کارخانه ای تخصصی و مدرن در زمینه ی تولید خوراک و مکمل آبزیان گرفتند؛ تا بتوانند بخشی از نیاز کشور را در این زمینه در سال هایی که جهاد برای تولید و رونق این صنعت ارزشمند برای کشورمان واجب بود برآورده سازند

کارخانه ی «درین دانه» در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع در فاز سوم شهرک صنعتی شهرکرد احداث گردید و تلاش شد تا مدرن ترین امکانات و به روزترین تحقیقات در کنار هم دیگر تضمین توسعه و ترقی کارخانه باشند. از طرفی جهت گسترش کارخانه نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است تا با تکمیل واحدهای دیگر مثل خدمات مشتریان تحقیق، کنترل کیفی، بسته بندی، تولید و … خدمات بهتری به مردم ارایه شود.
مدیران «درین دانه» دارای تحصیلات دانشگاهی مهندسی شیلات مقطع کارشناسی ارشد تکثیروپرورش آبزیان میباشند و از حضور و نظر مشاوران صاحب نظر دامپزشکان و متخصصین بهره مند هستند. کارخانه با به روزترین روشهای علمی و عملی و توجه به مدیریت ایمنی مواد غذایی با استفاده از تکنولوژی اکسترودر در دو شفت (محور) و انجام روشهای کنترل کیفیت مواد اولیه در راستای کاهش هزینه های پرورش دهندگان و افزایش بازده واحد های پرورشی، اعتماد و توجه را به محصولات خودش جلب کرده است زیرا که رضایتمندی مشتریان راه را برای درین دانه»
هموارتر خواهد ساخت.